Warszawa

The Clinic

tel. +48 797 849 600
rejestracja@the-clinic.pl
.

ul. Krochmalna 59A, 00-864 Warszawa,
Browary Warszawskie

.
www.the-clinic.pl

·

THE.CLINIC

Przyszłość medycyny estetycznej – dzisiaj.

The.Clinic to najnowocześniejsza klinika medycyny estetycznej, dermatologii, ginekologii, urologii oraz chirurgii plastycznej w prestiżowej lokalizacji stolicy – w Browarach Warszawskich. Koncepcja miejsca zakłada dostęp do zaawansowanych i najbardziej postępowych rozwiązań, jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna. Klinika dysponuje gamą specjalistycznych sprzętów – m.in innowacyjnymi laserami do zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii i kosmetologii.

Priorytetem The.Clinic jest zagwarantowanie pacjentkom i pacjentom najwyższego standardu obsługi, bazującego na wiedzy i doświadczeniu zespołu profesorów i ekspertów. Dbałość o jakość, holistyczne podejście do osób korzystających z zabiegów i zapewnienie im kompleksowej opieki w trosce o komfort – tymi fundamentalnymi zasadami kierują się specjalistki i specjaliści tworzący nowopowstałe miejsce.

Gabinety The.Clinic mieszczą się na trzech poziomach pięknego, odrestaurowanego budynku Laboratorium w Browarach Warszawskich. Do dyspozycji pacjentek i pacjentów przewidziany został również parking podziemny z bezpośrednim wejściem do kliniki. 

MISJA THE.CLINIC

Dbałość o najwyższy standard obsługi pacjentek i pacjentów, z wykorzystaniem z najnowocześniejszych technologii.

Wprowadzanie na rynek innowacyjnych zabiegów, technik i technologii estetycznych.

Holistyczne podejście do potrzeb pacjentek i pacjentów. Działanie w myśl hasła „Enchance your beauty”, czyli skupienie na uwydatnianiu istniejącego już piękna.

Najbogatszy zakres usług, opartych na skutecznych i wiarygodnych z punktu widzenia nauki metodach. 

WNĘTRZE THE.CLINIC

The.Clinic powstało w zrewitalizowanym, zabytkowym budynku Laboratorium na terenie Browarów Warszawskich. Zajmuje całą jego powierzchnię, czyli trzy poziomy z dostępem do parkingu podziemnego. Projekt wnętrza opracowało renomowane biuro MOKAA Architekci.

Wnętrze metaforycznie buduje pomost między historią a nowoczesnością. Minimalistyczne rozwiązania wiodące w trendach światowego wzornictwa zostały wpisane w istniejącą̨, zabytkową formę̨ historycznego budynku. Wykorzystane w projekcie wysokiej jakości materiały, zastosowane w nim geometryczne formy i proste linie oraz kolorystyka sprawiają, że pomieszczenia wyróżniają się spośród innych klinik wyrafinowanym charakterem i są spójne z całym konceptem The.Clinic.

„Projekt wnętrza koresponduje z ideą nowoczesnej dzielnicy. Korzysta ze współczesnego designu i czerpie z piękna swojej historii” – podkreśla Anna Lorenz, architekt prowadzący.

·

·