A

Spektakularny, a jednocześnie wyglądający bardzo naturalnie lifting twarzy i ciała to efekt, który można osiągnąć dzięki bioabsorbowalnym niciom liftingującym Aptos, które cechuje moc i trwałość. Zabieg jest praktycznie bezinwazyjny i nie pozostawia widocznych śladów na skórze. Dzięki mikrowypustkom nici zakotwiczają się w tkankach, tworząc swego rodzaju podporę dla skóry, dzięki czemu unoszą ją i ujędrniają. Jednym ze składników nici jest kwas polimlekowy, który spowalnia procesy starzenia. Nici Aptos mogą być stosowane nawet w bardzo wrażliwych, delikatnych obszarach twarzy i ciała i być wszczepiane w cienką skórę. To ciesząca się ogromnym uznaniem, nowoczesna, prestiżowa metoda skierowana do bardzo wymagających pacjentów.

NICI LIFTINGUJĄCE APTOS

.

Kto powinien zdecydować się na zabieg?

Zabieg szczególnie polecany jest osobom dojrzałym, które chciałyby ponownie wyrzeźbić twarz, napiąć i ujędrnić skórę, pozbyć się zmarszczek, wymodelować policzki, żuchwę czy podbródek. Nici Aptos równie dobrze sprawdzą się u osób, które chciałyby wygładzić i wymodelować ciała – piersi, brzuch, ramiona czy uda.

.

Jakie efekty daje zabieg?

Za sprawą nici liftingujących Aptos skóra staje się elastyczna, jędrna, wygładzona, napięta. Już bezpośrednio po zabiegu skóra zaczyna wyglądać lepiej, jednak optymalne efekty zaczynają być widoczne po około 2-3 tygodniach. Po około roku nici samoistnie się rozpuszczają, ale ich dobroczynne efekty utrzymują się na skórze nawet do 4 lat.

J

Jednym ze składników nici Aptos jest kwas polimlekowy, który spowalnia procesy starzenia

.
.
.

.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Wśród przeciwwskazań do zabiegu wymienia się choroby nowotworowe, stany zapalne w obszarze planowanego zabiegu, zaburzenia krzepnięcia krwi i przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, tendencję do bliznowacenia, kolagenozy, choroby autoimmunologiczne, nadciśnienie II i III stopnia, chorobę niedokrwienną serca, wcześniejsze wprowadzanie nierozpuszczalnych implantów w obszarze planowanego zabiegu oraz ciążę i okres karmienia piersią.

.

Jak postępować po zabiegu?

W ciągu pierwszej doby po zabiegu zaleca się przykładać zimny kompres na miejsce poddane zabiegowi. Przez kilka kolejnych dni należy też przecierać miejsca iniekcji roztworem odkażającym poleconym przez lekarza oraz nie spożywać gorących napojów i posiłków oraz alkoholu. W ciągu pierwszego tygodnia po zabiegu powinno się również ograniczyć aktywność ruchową, unikać wysiłku fizycznego, nie korzystać z sauny, solarium, masaży i nie opalać się. Na 2 do 3 miesięcy po zabiegu nie stosować również żadnych zabiegów rozgrzewających w obszarze iniekcji.

ceny zabiegów

Sprawdź ceny zabiegów w Klinice Miracki