O

Nawilżenie skóry, poprawa jej gęstości, napięcia, faktury i kolorytu, a także odżywienie skóry głowy w celu poradzenia sobie z łysieniem i nadmiernym wypadaniem włosów – to efekty, które może zagwarantować zabieg z osoczem bogatopłytkowym (PRP). Pod tą nazwą kryje się specjalny program biostymulacji komórek skóry oparty na pozyskaniu osocza bogatopłytkowego z krwi pacjenta i wstrzyknięcia go w skórę. Osocze stymuluje komórki macierzyste, które zaczynają się namnażać, a także pobudza fibroblasty, które wytwarzają nowy kolagen, aktywuje mikrokrążenie i stymuluje syntezę DNA. Zabieg jest w pełni bezpieczny – dzięki temu, że osocze bogatopłytkowe pozyskuje się z krwi pacjenta, nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. W związku z tym zabieg osoczem bogatopłytkowym (PRP) cieszy się ogromnym uznaniem najbardziej wymagających pacjentów, którzy cenią sobie preparaty w pełni naturalnego pochodzenia.

OSOCZE WYSOKOSTĘŻONE ANGEL

.

Kto powinien zdecydować się na zabieg?

Zabieg najczęściej polecany jest osobom dojrzałym, które chcą zminimalizować oznaki starzenia, zrewitalizować skórę twarzy i szyi, pozbyć się zmarszczek, bruzd i fałd. Jednocześnie osocze bogatopłytkowe to doskonałe wyjście dla wszystkich osób zmagających się z utratą włosów i mężczyzn, którzy chcą powstrzymać łysienie.

.

Jakie efekty daje zabieg?

Za sprawą osocza bogatopłytkowego skóra regeneruje się i odżywia, przez co odzyskuje młodzieńczy wygląd – poprawia się jej gęstość, koloryt, faktura, ukrwienie. Odżywiona skóra głowy gwarantuje też, że włosy zaczną się zagęszczać. Procesy wewnątrz skóry zaczynają zachodzić już około 48 godzin po zabiegu, efekty pojawiają się po koło 2 tygodniach. Najlepsze rezultaty gwarantuje seria trzech zabiegów.

Z

Zabieg osoczem bogatopłytkowym (PRP) cieszy się uznaniem najbardziej wymagających pacjentów

.
.
.

.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Wśród przeciwwskazań do zabiegu wymienia się choroby krwi, przyjmowanie leków obniżających krzepnięcie krwi, choroby nowotworowe oraz ciążę i okres karmienia piersią.

.

Jak postępować po zabiegu?

Bezpośrednio po zabiegu należy nie wykonywać makijażu oraz unikać podrażniających preparatów kosmetycznych i masaży oraz nie spożywać alkoholu. W ciągu 2 dni po zabiegu nie należy też korzystać z sauny, solarium i basenu oraz nie opalać się i stosować krem z wysokim filtrem przeciwsłonecznym.

ceny zabiegów

Sprawdź ceny zabiegów w Klinice Miracki