L

Lipoliza iniekcyjna to szybki i bezpieczny sposób na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej, która nie znika powinno diety i podjętych ćwiczeń. Zabieg polega na wstrzyknięciu w tkankę tłuszczową preparatów zawierających Aqualyx, Dermaheal LL i Celluform +. Substancje te sprawiają, że komórki tłuszczowe rozpadają się, a następnie przedostają się do krwi, skąd transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu. Metabolizm komórek tłuszczowych zostaje zwiększony, poprawia się mikrokrążenie, skóra regeneruje się i odżywia. Z pomocą lipolizy iniekcyjnej można zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej występującej na ciele czy na twarzy. Zabieg nie jest szczególnie bolesny, przeważnie wywołuje tylko lekkie pieczenie i swędzenie.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

.

Kto powinien zdecydować się na zabieg?

Zabieg okaże się odpowiedzią na potrzeby osób zmagających się z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu, pośladkach, udach, biodrach, ramionach czy kolanach. Pozwoli zwalczyć tłuszczaki. Świetnie sprawdzi się też na twarzy – na przykład w celu pozbycia się podwójnego podbródka.

.

Jakie efekty daje zabieg?

Lipoliza iniekcyjna pozwala wymodelować sylwetkę i pozbyć się opornej tkanki tłuszczowej z miejsc, w których ona zalega, tracąc nawet 4 do 5 centymetrów w obwodzie. Najlepsze rezultaty przeniesie cała seria zabiegów – najlepiej od dwóch do pięciu. Na długotrwałość efektów istotny wpływ ma dieta i styl życia pacjenta.

L

Lipoliza iniekcyjna pozwala wymodelować sylwetkę i pozbyć się opornej tkanki tłuszczowej

.
.
.

.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Wśród przeciwwskazań do zabiegu wymienia się cukrzycę, ostre choroby nerek i wątroby, zaburzenia krzepliwości krwi oraz stałe przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi, choroby tarczycy, ostre infekcje, choroby autoimmunologiczne, znaczną otyłość oraz ciążę i okres karmienia piersią.

.

Jak postępować po zabiegu?

Po zabiegu można od razu wrócić do codziennych czynności.

ceny zabiegów

Sprawdź ceny zabiegów w The Clinic