26 września, w warszawskim hotelu Nobu, odbyło się wyjątkowe, kameralne spotkanie z udziałem mediów, naszych pacjentek i pacjentów oraz zespołu The.Clinic. W jego ramach miałem okazję opowiedzieć więcej o koncepcie kliniki oraz uczestniczyć w panelu dyskusyjnym na temat pielęgnacji, który przygotowaliśmy wraz z zespołem. Zapraszam do zapoznania się z relacją z wydarzenia.

Spotkanie The.Clinic: zdrowa skóra to piękna skóra

.

„Zdrowa skóra to piękna skóra” – taka była myśl przewodnia spotkania, które zorganizowaliśmy jako The.Clinic pod koniec września w warszawskim hotelu Nobu. To hasło wyrasta bezpośrednio z naszej filozofii działania. W The.Clinic zawsze na pierwszym miejscu jest zdrowie, dobro oraz bezpieczeństwo pacjentek i pacjentów. Zależy nam na uwydatnianiu piękna, które drzemie w osobach, które do nas przychodzą. Na dbałości nie tylko o względy estetyczne, ale i o stan całego organizmu. Dążymy do zachowania doskonałej jakości skóry, oferując innowacyjne technologie zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i skuteczności.

.

W The.Clinic obietnica wysokiej jakości obsługi to nie tylko słowa – to codzienna praktyka. Od momentu otwarcia kliniki ponad rok temu wraz z całym zespołem nieustannie i konsekwentnie pracujemy nad tym, by w nasza klinika było synonimem najwyższej jakości. Wszystko zaczęło się od marzenia, by umożliwić pacjentkom i pacjentom dostęp do najbardziej postępowych rozwiązań, jakie oferuje współczesna medycyna estetyczna. W kolejnych miesiącach mogłem obserwować jak ta wizja się urzeczywistnia, a spotkanie, które miało miejsce pod koniec września było tego zwieńczeniem – nasze zaproszenie do udziału przyjęły media i cały szereg osób, które również zaufały The.Clinic.

S
Spotkanie The.Clinic: zdrowa skóra to piękna skóra
.
.
.

.

Zależało nam, by wieczór ten był nie tylko okazją do spotkania towarzyskiego, ale również oferował wszystkim osobom, które przyjmą nasze zaproszenie doskonale przygotowaną część merytoryczną. W jej ramach profesor Wioletta Barańska-Rybak poprowadziła prelekcję na temat procesów starzenia się skóry, czynników, które wpływają na przebieg tych procesów oraz możliwości ich opóźnienia. Odbył się również panel dyskusyjny zespołu eksperckiego The.Clinic – tematem przewodnim była pielęgnacja skóry w świetle medycyny oraz zdrowego trybu życia. Oprócz tego miało miejsce również moje wystąpienie, podczas którego opowiedziałem o wartościach stojących za The.Clinic. Każda osoba, która zdecydowała się spędzić z nami wieczór w warszawskim hotelu Nobu mogła więc wyjść ze spotkania z solidną dawką wiedzy na temat nowych badań, technologii i codziennych nawyków, które mogą sprzyjać utrzymaniu zdrowia i dobrej kondycji skóry.

Spotkanie The.Clinic: zdrowa skóra to piękna skóra
2

„26 września, w warszawskim hotelu Nobu, odbyło się wyjątkowe, kameralne spotkanie z udziałem naszych pacjentek i pacjentów, mediów oraz zespołu The.Clinic.”

.

To dla mnie bardzo ważne, że za część merytoryczną odpowiadały różne osoby z zespołu The.Clinic. Doskonale rozumiem, że sukces nigdy nie jest możliwy bez wybitnych specjalistów. Dlatego od samego początku pracy nad konceptem, zależało mi, by zaangażować do pracy w klinice świetne ekspertki i ekspertów. To się udało – działając wspólnie, osiągamy więcej. W The.Clinic spotykają się lekarze i lekarki z wieloletnim doświadczeniem, w tym osoby z tytułem profesorskim.

Spotkanie The.Clinic: zdrowa skóra to piękna skóra

.

Naszym zdaniem klucz do sukcesu to w całości zgrany i zaangażowany zespół zapewniający komfort, dobrą atmosferę oraz gwarantujący maksymalne bezpieczeństwo każdego zabiegu. Ustaliliśmy wspólnie standard obsługi, którego dotrzymujemy – jako ważnej obietnicy. Zarówno w medycynie estetycznej, jak i w innych obszarach stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta i pacjentki, dbamy o transparentność w komunikacji i stosujemy najnowocześniejsze technologie, co do skuteczności których jesteśmy pewni.

W ramach mojego wystąpienia miałem okazję opowiedzieć o wszystkich tych wartościach, które są kluczowe dla osób pracujących w The.Clinic. Na scenie mówiłem nie tylko o innowacyjnych sprzętach z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii czy kosmetologii, ale również o etyce naszego zawodu. Zależy nam na maksymalnym bezpieczeństwie wykonywanych zabiegów i ich najwyższej jakości. Na budowaniu długotrwałej satysfakcji opartej na indywidualnym podejściu do pacjentek i pacjentów, a nie na tworzeniu jak najwyższych zasięgów. Oczywiście wskaźniki zasięgu są ważne, chcemy przede wszystkim działać konsekwentnie, w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami, oferując naszym pacjentkom i pacjentom to, co naprawdę najlepsze.

 

Spotkanie The.Clinic: zdrowa skóra to piękna skóra

.

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim osobom z The.Clinic, z którymi wspólnie przygotowywaliśmy wydarzenie w hotelu Nobu i z którymi na co dzień tworzymy cały koncept – wasze zaangażowanie jest bezcenne. Chciałbym również podziękować wszystkim osobom, które przyjęły nasze zaproszenie na spotkanie. A tych z Państwa, którzy jeszcze nie mieli okazji odwiedzić kliniki, serdecznie do tego zapraszam.